בננה- פצצת אנרגיה צהובה, ציור על בננה, פעילות לילדים

רגיל

טיפאני( Tiffany 楊茜茹 ) מ Cute food for kids , שבתה את ליבי בפעולה פשוטה וחמודה זו: רישום/ כתיבה/ציור על בננה. הפעילות מתאימה למי שרוצה להזכיר אהבתו לילדיו בהפסקת עשר, או את התור לשיננית לאיש או לאישה. אבל גם ילדים יוכלו למצוא ענין בפעילות הזו, שמשלבת פשטות עם מעט סבלנות, וגם הבנה, שיש יצירות שלא נשארות לנצח.

ואם כבר הזכרנו כתיבה מסוג זה, ניתן לרשום על תפוחים ועגבניות אבל באופן שונה. אני לא בטוחה לכמה מכם עץ או מטע תפוחים אדומים בהישג יד, לעומת זאת, עגבניות קל מאוד לגדל בכל מקום. מעולם לא קניתי זרעים מיוחדים, פשוט לקחתי מהעגבניות שחתכתי לסלט, כמה זרעים, וזרעתי בעציץ או באדמה, עם תוספת דישון.

מה עושים?

במקרה של התפוחים עליהם להיות מהזן שהופך אדום :).  כשהתפוח או העגבניה מגיעים לגודלם המלא, אך טרם האדימו (כלומר עדין ירוקים), ניתן לכתוב עליהם, או לקשטם, באמצעות סרט בידוד (איזולירבנד), שמדביקים עליהם. יש להדביק  את הסרט במהודק אך בעדינות, וללוודא שההדבקה אטומה, כך שקרני השמש לא תגענה אל הפרי.

עם הבשלת הפרי והאדמתו, מקלפים את הדבק. המקומות שהיו מכוסים ואליהם השמש לא הגיעה אמורים להשאר ירוקים.

גילוי נאות: ניסיתי עם עגבניות ירוקות מאוד  אך קטופות , והדבר לא צלח בידי :(.  אבל זו לא סיבה להתייאש מי שרוצה מוזמן לנסות.

תהנו.

סגור לתגובות.